Pasted image at 2017_11_06 10_12 AM

 

Konkurso sąlygos

 

Organizatorius – Klaipėdos kredito unija,  teikianti indėlių ir paskolų paslaugas.  

 

Užduotis: sukurti naują finansų įstaigos prekės ženklą (logotipą) ir firminį stilių – stilistiškai modernų, subtilų.  Esamas logotipas su keturiais apskritimais, simbolizuojančiais pinigus ir partnerystę bei vizualinis identitetas  – stilistiškai pasenę, jaučiasi subtilumo stygius, trūksta ryškių spalvų ir aptakumo. Keturi logotipe naudojami apskritimai simbolizuoja pinigus, o sujungimai tarp jų partnerystę, bendradarbiavimą.

 

Naujame vizualiniame identitete siekiame atspindėti ir akcentuoti elementus, kurie šiuolaikiškai komunikuotų apie finansų įstaigos profesionalumą, solidumą, operatyvumą, patikimumą, skaidrumą ir bendruomeniškumą.

 

– skaidrumas: sieksime tapti skaidriausia kredito unija Lietuvoje, kuri, priešingai nei kitos unijos – reguliariai skelbs naujausius savo finansinius duomenis viešai internete.

 

– bendruomeniškumas:  sieksime suburti bendrų tikslų turinčius žmones, užtikrinant komunikaciją uždarame forume internete, susitinkant renginiuose etc.

 

 lokalumas:  komunikacijoje sieksime akcentuoti, kad esame pajūrio gyventojų – klaipėdiečių ir Klaipėdos apskrities gyventojų  unija, padedanti visiems kartu kurti ir augti.

 

 operatyvumas:  siekiame maksimaliai greitai apdoroti visas klientų užklausas ir pasiūlymus.

 

– tiksliniai vartotojai: komunikacija bus skirta smulkaus verslo atstovams, jaunoms šeimoms, siekiantiems įsigyti nekilnojamąjį turtą (būstą, automobilį) ar jį atnaujinti, ES paramą gavusiems ūkininkams ar „startuoliams“,  prsitigusiems lėšų projektams vystyti,  į Lietuvą pagedaujantiems grįžti, įsigyti turtą ir kurti verslą asmenims.

 

– paprastumas ir patikimumas: pageidautina, kad vizualinė stilistika būtų išpildyta per aiškią ir paprastą ikonografiją, tačiau būtina nenukrypti į vaikišką stilistiką. Vengti ryškiai sintetinių spalvų.

 Jeigu vizualiniam identitetui papildyti bus reikalingos fotografijos, jas naudosime tikras, atspindinčias lietuviškas realijas ir pajūryje gyvenančius žmones. Komunikacijos tonas bus aiškus ir patikimas, sykiu – paprastas ir draugiškas, be finansinių terminų pertekliaus.

 

Konkurso laimėtojas.  Konkurse gali dalyvauti visi pilnamečiai asmenys, kurie iki 2017 m. gruodžio 15 d. el. paštu info@klaipedosku.lt atsiųs savo idėjas.

 

Klaipėdos kredito unija įvertins atsiųstus darbus ir iki 2017  m. gruodžio 25 d. pagal išvardintus kriterijus išrinks laimėtoją, kuriam atiteks 2 000 € (+ mokesčiai) vertės prizas ir sutartis darbų atlikimui. Prizo išmokėjimo mokesčius sumoka konkurso organizatorius. Jeigu unijos sudarytos konkurso komisijos narių nuomonė nesutaps ir konkurso laimėtojas nebus paskelbtas, prizas lieka kredito unijos fonde.

 

Savo idėjas prašome siųsti iki 2017 gruodžio 15 d. el. paštu info@klaipedosku.lt